Jdi na obsah Jdi na menu
 


22. kolo- 1. FC DUBÍ 3:2 (2:1) VČSA Ervěnice

6. 6. 2010

ObrazekPo zdrcující porážce o přímý titul na hřišti FK Slavoj Žatec (1:7) náš tým straších žáků musel zabrat proti průměrnému týmu z Ervěnic, aby uchoval naději jak na postup tak i případný, ale již hodně nepravděpodobný titul.

V podzimním utkání náš tým porazili VČSA ERVĚNICE na jejich hřišti vysoko po vzoru tenistů „kanárem“ 6:0 a podobný výsledek se čekal i v 22. kole I. A třídy na zatím nedobytném hřišti Na Rudolfce. Hned od úvodu a prakticky po celý zápas měli převahu favorité z Dubí a tu potvrdili docela rychlým gólem záložníka Jana Lothringa z poměrně velkého úhlu. Poté jako by oba dva týmy přestaly hrát a přídavné jméno ospalý se k tomuto zápasu velmi hodilo. Z nenápadné a ojedinělé akce hráči Ervěnic nečekaně udeřili, když nekoncentrovaná obrana Dubí zaspala a hrotový útočník hostů vyrovnal. Dvě minuty před koncem druhé půle ovšem Jakub Tarant svou sólovou akcí prošel středem hřiště až k bráně Ervěnic a pohodlně poslal náš tým do vedení 2:1, což byl také poločasový výsledek. Na začátku druhé půle se z hospody vedle hřiště ozvalo nepřeslechnutelné „Rachna kachna toto letělo“ a všichni přítomní na hřišti včetně lavičky, diváků i rozhodčího přesunuli fotbalové utkání na druhou kolej a všem v hlavách běželo hokejové semifinále mistrovství světa v Německu. Tím hra dost utrpěla. Z další, spíše vzácné akce Ervěnic přišel druhý gól a začínalo být zle. Když poté Filip Kraus neproměnil tutovou šanci a přestřelil z malého vápna odkrytou klec hostů, vypadalo to na remízu. To by ovšem dubský bílý dres nesměl hájit Jakub Tarant, který se opět individuálně prosadil a uzavřel skóre na konečných 3:2 pro Dubské. S trochou ironického nádechu musím dodat, že všichni měli v tom slunečném fotbalovém sobotním odpoledne hokej.

1. FC Dubí – Ervěnice 3:2 (2:1)

Branky: Tarant 2, Lothring.

Sestava Dubí: Kraus- Husák, Dolejší, Mažári, Štuler- Zeleník, Lothring, Tarant, Knotek- M. Vorel.

 

Náhledy fotografií ze složky Týmové foto 2008-2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář