Jdi na obsah Jdi na menu
 


20. kolo- 1. FC DUBÍ 2:0 (2:0) FK LITVÍNOV

12. 5. 2010

ObrazekPět kol před koncem I. A třídy starších žáků (skupina B) jsou fotbalisté 1. FC Dubí na prvním místě s náskokem dvou bodů. Doma porazili Litvínov 2:0 a napravili tak vysokou porážku 0:4 z Kadaně, kterou utrpěli v týdnu. 

„V Kadani jsme dostali ve skvělé atmosféře přes prsty a krapet si tak zkomplikovali cestu za mistrovským titulem. Nálada týmu tak byla před duelem s Litvínovem na bodu mrazu. Navíc jsme přišli o stopera Martina Dolejšího, který dostal červenou a měl stop. Trošku radosti nám před klíčovým zápasem udělala nečekaná ztráta našeho pronásledovatele z Žatce, který jen remizoval.

Samotné utkání s Litvínovem nezačalo Dubí nejlépe. „Bylo to vyhecované, Litvínov nám chtěl oplatit podzimní porážku 1:3. Měl trošku převahu, ale k ničemu vážnějšímu se nedostal. Naopak. Dostávali jsme se do brejků a z jednoho takového skóroval Roman Nguyen. Po tomhle zlomovém okamžiku utkání jsme Litvínovské nepustili prakticky vůbec k ničemu. V jednom z mnoha vzdušných soubojů byl důraznější náš Jakub Tarant, vybojoval pro sebe míč, zamotal hlavu třem obráncům a nekompromisně zavěsil - 2:0. Tak také skončila první půle. V té druhé už žádná branka nepadala a tak jsme se mohli radovat ze zisku tří důležitých bodů.

V příštím kole zajíždí 1. FC Dubí na půdu Slavoje Žatec. „Bude to bitva prvního s druhým. Očekáváme velmi početnou a bouřlivou kulisu. Na dálku nám žatečtí fandové slibují peklo. Nás ale hřeje náskok dvou bodů a vědomí, že se v případě výhry hodně přiblížíme mistrovskému titulu.

STATISTIKY

Sestava Dubí: Kraus- Husák, Lothring, Mažári, Štuler- Knotek, Tarant, Zeleník, Sommer- Nguyen, M. Vorel
Sestava Litvínov: Syntikhakis-Ducháček, Moravec, Rameš,Kocur,Šimon, Forman, Anger, Mikula,Sivák-Holenda
 
Góly: Nguyen, Tarant
 
Karty: žluté- Nguyen
           červené- nikdo

 

Náhledy fotografií ze složky 1. FC DUBÍ vs. TATRAN KADAŇ

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář